Floryści dla WOŚP – szósta edycja akcji!

27/12/2014

Purple223 Finał WOŚP już 11 stycznia 2015! Po raz kolejny Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w szczytnym celu – tym razem pieniądze zbierane są “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.

Zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce i wsparcia WOŚP datkami.

Oprócz udziału finansowego można wesprzeć cel Fundacji także florystycznie, bowiem ruszamy z kolejną edycją akcji Floryści dla WOŚP. Spotykamy się dokładnie za 14 dni, aby już po raz szósty przygotować przepiękne kwiaty, które wręczone zostaną przez Jurka Owsiaka gościom Wielkiego Finału. Nasze bukiety wędrowały do wielu znamienitych gości, ale kto zostanie obdarowany tym razem jest na razie zagadką 🙂 Dla nas najważniejsze jest to, że po raz kolejny możemy dać coś od siebie, pozytywnie połączyć siły w charytatywnym celu, a przy okazji spędzić wspaniały czas we florystycznym gronie.

Chcesz spotkać się z ekipą ForumKwiatowe.pl i wspólnie z nami wziąć udział w akcji Floryści dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Spotykamy się już za 2 tygodnie, w sobotę 10 stycznia w Warszawie. Wspólne wykonamy aż 150 wspaniałych bukietów, które następnego dnia – w niedzielę 11 stycznia – dostarczymy do studia TVP, gdzie będziemy asystować Jurkowi Owsiakowi podczas Wielkiego Finału. Zapraszamy!

Jeśli chcesz wziąć udział, to prosimy decyduj się szybko, bo ilość miejsc jest niestety ograniczona!
Lista już jest zamknięta!

Kontakt w sprawie udziału pod numerem telefonu:
796 533 391 – Julia (codziennie w godzinach 19.00-20.00).

 

wosp-baner

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl