100 lat niepodległości to coś co warto świętować! W tym roku do obchodów Święta Niepodległości dołączyli floryści z Piotrem Marcem na czele. W Pałacu Lubomirskich w Przeworsku zaprezentowali sto kwiatowych kompozycji, które wykonano oczywiście z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Wystawa nosi tytuł „100 bukietów na 100-lecie Niepodległości – Floryści dla Niepodległej”. Przygotowanie jej zajęło kilka dni, a uroczyste otwarcie miało miejsce wczoraj, w piątek (9 listopada). Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć efekty pracy florystów, to ciągle ma szansę. Florystyczne aranżacje będą zdobić pałacowe wnętrza jeszcze przez dwa dni – wystawa jest dostępna w niedzielę i poniedziałek w godz. 10-14.

W wystawie wzięli udział floryści: Agnieszka Kokoszka, Anna Szul, Arkadiusz Rykaczewski, Kwiaciarnia Elżbieta Kosydar, Joanna Kiedacz, Joanna Lewandowska, Katarzyna Witecka, Małgorzata Bębenek, Małgorzata Szwagiel, Marta Piątek Kwiaciarnia Bratek, Michał Bursig, Przemysław Olearka, Tymoteusz Oliwier oraz Piotr Marzec – organizator.

Gratulujemy Piotrowi i całej florystycznej ekipie! Święto Niepodległości zasługuje na wspaniałą florystyczną oprawę, cieszymy się więc, że floryści wprowadzili do obchodów kwiatowy akcent. Pokazali też, że każdy może się cieszyć tym wyjątkowym świętem i dać coś od siebie. Wystawę warto zobaczyć, śpieszcie więc do Przeworska… My tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości otwarcia oraz kompozycji zdobiących pałacowe wnętrza. Autorem zdjęć jest Marcin Czech.

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl