Warsztaty “Florystyczny Chill Out” w Przyborowie to zdecydowanie więcej niż tradycyjne warsztaty florystyczne. To czas na zmianę, na zyskanie innego spojrzenia na swoją pracę i złapanie dystansu do tego co robimy i do emocji jakie za tym idą. Już w dniach 15-17 lipca odbędzie się druga edycja tego niesamowitego spotkania, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy!

Florystyczny Chill Out 2018

Florystyczny Chill Out – co jest w planie?

Trzydniowy wyjazd podzielony jest na kilka bloków tematycznych, zarówno florystycznych, jak i tych bardziej duchowych. Pierwszy blok to land art, czyli praca zespołowa z naturalnym materiałem przynoszonym z okolicznego lasu. Wykonywanie dekoracji plenerowej wśród pięknej zieleni kojącej nasze zmysły to również czas na pokonanie barier kolorystycznych i tworzenie takich bukietów, jakie kochacie najbardziej. Po wspaniałych artystyczno-florystycznych przeżyciach będzie czas na bardzo praktyczną dawkę wiedzy, bezcenną dla każdego kto chce z sukcesem rozwijać swój florystyczny biznes. Podczas drugiego bloku zajęć Katarzyna Greta Szymkowiak, prężnie działająca w branży florystycznej od wielu lat, podzieli się swoimi doświadczeniami zawodowymi i praktycznymi rozwiązaniami, które można wdrożyć we własnym biznesie.

Florystyczny Chill Out 2018

Z kolei trzeci blok stanowią zajęcia z psychologii biznesu, które poprowadzi Natalia Slipińska-Sowicka. Natalia jest prawdziwą kopalnią wiedzy na temat podświadomości i energii subtelnych. Podczas ćwiczeń i scenek odgrywanych na zajęciach każdy uczestnik uzyska od niej indywidualne wskazówki i informacje dotyczące niewerbalnych komunikatów, jakie wysyła – na przykład swoim klientom (co ma ogromny wpływ na proces sprzedaży!). Wiedza zdobyta podczas tych zajęć bywa zaskakująca, ale przede wszystkim jest niezwykle cenna z biznesowego punktu widzenia. Dzięki niej zmienia się sposób myślenia o sobie, swojej firmie, a wskazówki prowadzącej pozwalają przyspieszyć na drodze rozwoju zawodowego i sprawić, że satysfakcja z własnej pracy będzie większa.

Florystyczny Chill Out 2018

Co jeszcze czeka uczestników warsztatów? Florystyczny Chill Out jest czasem relaksu oraz zacieśniania relacji zawodowych i osobistych. Do Przyborowa można przyjechać z bliskimi i spędzić czas z dziećmi, które mogą wziąć aktywny udział w warsztatach albo jako obserwatorzy poszerzyć swoje horyzonty. Wieczory spędzane przy ognisku to dodatkowa okazja by, w większych lub mniejszych gronach, porozmawiać, pośmiać się lub wspólnie “przetrawić” zdobytą w ciągu dnia wiedzę.

Jak uczestniczki zeszłorocznej edycji Florystycznego Chill Out’u wspominają ten czas? Agnieszka z kwiaciarni Zielony Ogród pisze, że wykorzystuje w swojej pracy wiedzę zdobytą podczas wykonywania festonu. Cieszy się, że między innymi dzięki temu wyjazdowi jej córka idzie twardo we florystykę. Dla Dorotki z Kwiaciarni Kwiatkowice w Zielonej Górze warsztaty były kopalnią wiedzy i energetycznym “kopniakiem”. Super wypoczynek połączony z nauką. Monika z Pracowni Moc Natury wspomina cudowną atmosferę i czas integracji, który po trosze pomógł jej uwierzyć w siebie i swoje zdolności florystyczne.

Jednym słowem, nasz Florystyczny Chill Out jest godny polecenia! Ubiegłoroczne uczestniczki zgodne są w opinii, że są to trzy dni wypełnione po brzegi: czasem spędzonym wśród innych florystów, dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem, integracją przy ognisku i chwilami poświęconymi na zadbanie o swoją kobiecość.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zaglądnięcia na stronę organizatora i oczywiście zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu! Więcej informacji znajdziecie klikając TUTAJ.

Do zobaczenia w Przyborowie!

Magdalena Szymańska
Gretaflowers

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl