Pantone podbił serce par narzeczonych dzięki Colour of The Year: Ultra Violet. Instagram, Pinterest i inne media społecznościowe udowadniają, że jest to obecnie na świecie bardzo popularny motyw ślubny! Zobaczcie przygotowaną dla Was tablicę na temat dekoracji i klimatu Ultra Violet w ślubach na Pinterest i poznajcie wiele wspaniałych inspiracji w projektowaniu kwiatów.

Czy ten magiczny kolor jakim jest Ultra Violet również w Polsce przewijał się w ślubnych realizacjach? Jeśli tak, to z jakich kwiatów korzystacie? Jako pierwsza nasuwa się się na myśl Vanda, królowa storczyków. Oprócz niej jest jeszcze mnóstwo kwiatów w pasującym do trendu ślubnego kolorze, na przykład:

  1. Aconitum Arendsii ‘Heavenly Blue’ – Tojad
  2. Anemone coronaria ‘Marianne Blue’ – Anemon
  3. Campanula Medium ‘Champion Blue’ – Dzwonek
  4. Clematis ‘Blue Pirouette’ – Powojnik
  5. Delphinium ‘Dark Blue’ – Ostróżka
  6. Gypsophila painted blue – Gipsówka
  7. Iris ‘Professor Blaauw’ – Kosaciec
  8. Lavandula Dark Blue (suszona) – Lawenda
  9. Lisianthus Rosita Blue – Eustoma
  10. Veronica ‘Christa’ – Przetacznik kłosowy

Z pewnością można tę listę jeszcze rozszerzyć 🙂 Jesteśmy bardzo ciekawi jaki kolor w ślubnych realizacjach pojawi się w przyszłym sezonie. Czy macie już zamówienia na przyszłoroczne realizacje? Jaki kolor klienci wybierają najczęściej?

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl