Land Art dla florysty to harmonia z naturą, manifestacją siebie jako artysty, umiejętność wyjścia poza rutynę i robienia tego, co przynosi przyjemność, to także poznawanie nowych przyjaciół, odkrywanie nowej wiedzy i nabieranie kolejnego doświadczenia.

Land art Sankt-Petersburg 2013 był już VIII edycją tego festiwalu. Zaproszono na niego ekipy takich florystów jak: Aija Zagarina (Łotwa) – którą już w lipcu będzie można zobaczyć na warsztatach w Polsce, Ivan Bergh (Włochy), Nicolae Agop (Mołdawia), Galina Bulbulyan (Rosja). Była też ekipa z Białorusi, która wykonała projekt pod nazwą „Viva la vita” ( team: Buon-Tone). Ich „drzewo” autentycznie płakało. Prace urzekały różnorodnością, rozmachem i przepięknie wpisywały się w otocznie.
Organizatorem imprezy był Flower gymnasium „Master” z Petersburga – szkoła dla wszystkich kreatywnych i otwartych ludzi. Impreza odbyła się 26-28 czerwca 2013 w okolicach St.Petersburga, Rosja.

Land art Sankt-Petersburg 2013

Land art Sankt-Petersburg 2013

Land art Sankt-Petersburg 2013

  Zdjęcia Aija Zagarina

 

O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl