Zbliżają się Święta Wielkanocne, a my często w naszych mikrofirmach potkamy się o końcówki towaru z okresu Bożego Narodzenia. Niestety brak miejsca na składowanie nadwyżek towaru, końcówek kolekcji oczekujących na dany moment sprzedażowy jest zmorą wielu przedsiębiorców.

 

DSC09875

 

Co zrobić, kiedy trzeba zakupić kolejną większą ilość towaru czy materiału, ale zaplecze kwiaciarni na to nie pozwala? Jednym z rozwiązań  będzie przystąpienie do dawno odkładanego remontu i przy okazji np. powiększenie naszej kwiaciarni. Czy to jednak zawsze jest możliwe? No cóż niekoniecznie! Znaleźliśmy pewne rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji. Jest ono tańsze i szybsze w realizacji.

 

DSC09914

 

Propozycja  wynajmu boksu magazynowego Self Storage Roza Rent wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Tutaj towar będzie przechowywany w suchym i ogrzewanym boksie, a Państwo będą mieli do niego całodobowy dostęp. Boksy dostępne są w trzech rozmiarach – w zależności od naszych potrzeb: 2.5 m2, 5 m2 lub 10 m2. Istnieje możliwość  wjazdu bezpośrednio do magazynu, co znacznie ułatwia lokowanie towaru w boksie. Obiekt jest nowo wybudowany a przed magazynem znajduje się duży i przestronny parking. Oprócz alarmu zmagazynowane rzeczy strzec będzie całodobowa ochrona. Brzmi nieźle?

Do magazynu może trafić również motocykl czy rower, który od dawna zalegał w przydomowym garażu. Nie ma przecież obowiązku trzymania tam wyłącznie rzeczy związanych z działalnością gospodarczą.

 

DSC00007

DSC00041

 

Takie rozwiązanie jest dobrym  wyjściem dla tych wszystkich, którzy cenią sobie porządek i drugiej bezpieczeństwo. Znaleźliśmy jeden minus rozwiązania Self Storage Roza Rent. Znajduje się w Katowicach i jego oferta jest adresowana raczej dla mieszkańców tego obszaru.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.rozarent.pl

 

rozarent_selfstorage_400x300cm

 

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl