Pandemia już wyrządziła wiele szkód w gospodarce, a scenariusze na przyszłość można podzielić na słabe, gorsze lub złe. Niestety nasza branża również mocno odczuła negatywne skutki rozprzestrzeniania się koronawirusa. Trzeba jednak pamiętać, że prędzej (oby!) czy później sytuacja się zmieni i wszystko wróci do normy. Miejmy nadzieję, że stanie się to jak najszybciej. Pamiętając o tym jak ważna jest właśnie nadzieja oraz podsycanie pozytywnych nastrojów, holenderski Flower Council ruszył z nową kampanią pt. “Let Hope Bloom” (“Niech rozkwita nadzieja”). Jej celem jest oczywiście utrzymanie pozytywnego zainteresowania konsumentów kwiatami.

#lethopebloom, Niech rozkwita nadzieja

Kwiaty mówią językiem miłości i przyjaźni, wdzięczności, wsparcia i pocieszenia. I nadziei. Widok kwiatów – czy to w wazonie czy choćby na zdjęciu – zawsze poprawi nasz nastrój i zapali iskierkę nadziei w tych niespokojnych czasach. Dlatego w ramach nowej kampanii stworzono na początek wielką kwiatową instalację: napis “Let Hope Bloom” ułożony z 200 tysięcy różnych kwiatów. Kompozycja o powierzchni 50 na 80 metrów została ułożona przez dwudziestoosobową ekipę, która zachowując konieczne środki ostrożności, wykonała ją w przeciągu dwóch dni.

Zrobiono zdjęcia, nakręcono film. Materiały te będą rozpowszechniane w gazetach oraz za pośrednictwem Internetu i mediów społecznościowych w ramach kampanii prowadzonej w Niemczech, Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii. Każdy jednak może z nich skorzystać (dostępne są na stronach Flower Council) i przekazywać dalej to pozytywne i uniwersalne przesłanie. Warto dołączyć się do takiej akcji. ForumKwiatowe.pl dołącza się: Niech rozkwita nadzieja!

Zdjęcia: www.flowercouncil.co.uk

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl