Floral Fundamentals to organizacja skupiająca producentów i dostawców kwiatów z całego świata oraz oczywiście najwyższej klasy florystów. Niedawno pisaliśmy o tej niezwykłej kwiatowej rodzinie (TUTAJ), a dziś chcielibyśmy pokazać aranżacje, które wykonane zostały przez mistrzów florystyki należących właśnie do Floral Fundamentals podczas ostatniej edycji targów IPM w Essen.

fot. Piet van Kampen, Floral Fundamentals

Prace zaprezentowano podczas pokazów florystycznych, które odbyły się w dniach 22, 23 i 24 stycznia. W ciągu tych trzech niezwykle inspirujących dni floryści z różnych krajów, w tym także z Polski, przedstawili nowatorskie dekoracje ślubne i ekstrawaganckie kreacje kwiatowe – w tym bukiety ślubne, dekoracje stołu, duże formy oraz wiele innych. W sumie powstało ponad 75 prac, które zachwyciły publiczność. Naszym “przedstawicielem” na scenie FDF był Tomasz Max Kuczyński, a towarzyszyli mu: Frédéric Dupré z Francji, Sara-Lisa Ludvigsson ze Szwecji, Hanneke Frankema z Holandii oraz Ahti Lyra z Estonii, którego mieliśmy okazję oglądać w Warszawie, podczas ostatniej edycji Flower Expo Poland.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia – KLIKNIJ TUTAJ

Tomasz Max Kuczyński
Tomasz Max Kuczyński, fot. Piet van Kampen, Floral Fundamentals
O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl