Klaus Wagener wraz ze swoim zespołem wydał nową książkę pt. Die Weihnachtsmanufaktur Festlich Dekorieren mit natürlichen Materialien. Pozycja ta na pewno ucieszy wszystkich miłośników kreatywnego majsterkowania z ozdobami bożonarodzeniowymi – zarówno profesjonalnych florystów, projektantów dekoracji świątecznych, jak i amatorów pragnących stworzyć coś na wyższym poziomie. W swojej nowej publikacji Wagener pokazuje jak tworzyć dekoracje w nowoczesnym stylu używając naturalnych materiałów.

W książce zaprezentowano zestaw świątecznych dekoracji w każdym rozmiarze – od XXS do XXL. Całość została podzielona na siedem rozdziałów pod kątem typowych naturalnych materiałów świątecznych (amarylis, jabłko, ciemiernik, ostrokrzew, sosna i jodła, orzechy, szyszki). Znajdziemy w niej szeroką gamę pomysłów i wiele łatwych do skopiowania technik, które opisane są w dwóch językach (angielskim i niemieckim) oraz zilustrowane 300 zdjęciami materiałów i całych aranżacji. Jest to idealna pozycja dla wszystkich, którzy chcą stworzyć niebanalne i nowoczesne dekoracje świąteczne oraz pobudzić wyobraźnię korzystając z nowych technik, przydatnych w pracy z użyciem naturalnych materiałów. Dla amatora jest to wspaniałe kompendium gotowych pomysłów z instrukcją obsługi. Dla profesjonalnego florysty – zupełnie nowy zbiór stylowych pomysłów, które można rozwinąć lub zmodyfikować wedle własnego uznania.

Tytuł:
Die Weihnachtsmanufaktur: Festlich Dekorieren mit natürlichen Materialien /
Christmas Workshop: Decoration with natural materials

144 strony, format: 24 x 28,2 cm, tekst: niemiecki / angielski,
Przejdź do sklepu>>

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl