Kalendarzowe lato zaczęło się 20 czerwca  i potrwa do 21 września. W Waszych kwiaciarniach zaczyna się nowy sezon. Niech stanie się on „Latem pełnym kwiatów”.  Zachęcajcie swoich klientów do letnich zakupów świeżych kwiatów, także bez okazji. Niech towarzyszą im w domach, mieszkaniach, w letnich miejscach odpoczynku. Niech cieszą się latem i poczują pozytywną, radosną energię jaką dają właśnie letnie kwiaty.


Reklama

Lato pełne kwiatów z portalem ForumKwiatowe.pl

Postanowiliśmy wesprzeć Was w tych działaniach inspirując, pokazując i podpowiadając. Przygotowaliśmy cykl różnorodnych działań, także tych w „Realu” pod hasłem „Lato pełne kwiatów” . Nasze materiały pomogą nie tylko Waszym klientom, ale też Wam samym także poczuć, powąchać i posmakować lata. Będą więc zaproszenia na warsztaty, także te bezpłatne, w wersji live (online), podczas których każdy będzie mógł wzbogacić swoją wiedzę o kwiatach. Zaciekawieni? Pierwszy live – spotkanie na żywo – już dzisiaj, pt.  „Sposób na piwonie”. Katarzyna Greta Szymkowiak opowie Wam między innymi o metodach przedłużania żywotności tych roślin.

To jednak nie koniec. Szykujemy inspirujące materiały z kwiatowych realizacji. Będziemy zapraszać na wystawy i indywidualne akcje z kwiatami w mieście. Dla tych, którzy są zapracowani oraz tych, którzy właśnie odpoczywają pojawią się relacje z tych wydarzeń.

W naszym cyklu „Lato pełne kwiatów” znajdziecie także podpowiedzi handlowe. Na Forumkwiatowe.pl będą pojawiać się ciekawe rośliny doniczkowe, w tym rośliny miesiąca, kwiaty cięte popularne w lecie oraz nowości z kwiatowych rynków na świecie. Wszystko to opatrzone bogatą dokumentacją zdjęciową! Zachęcamy też do sięgnięcia po najnowszy, już dostępny, nowy letni numer czasopisma NDIO Flora. Jego zapowiedź znajdziecie już wkrótce także u nas.

W naszym cyklu znajdzie się coś także dla  firm eventowych i florystów realizujących zlecenia ślubne: ciekawe miejsca na uroczystości ślubne. Skupimy się oczywiście na kwiatach i tego co można z nimi zrobić podczas danej realizacji. Już wkrótce pokażemy ciekawe miejsce na ślubnej mapie Krakowa.

Podekscytowany latem? Chciałbyś się zaangażować ?

Pokaż swoim klientom, że lato z kwiatami trwa, a Ty i Twoja firma jesteście częścią tej wspaniałej wspólnej akcji. Zaproś klientów do swojej kwiaciarni, przygotuj letnie kwiaty w pęczkach czy bukiecikach. Możesz skorzystać z całej masy pomysłów jakie znajdziesz na naszym portalu. Wykorzystaj do tego również swoje kanały komunikacji z klientami, tak aby wzmocnić ten kwiatowy komunikat.

Jesteście gotowi?

Zaglądajcie na:

Bukieciarze, kwiaciarze, floryści

Na koniec okresu letniego  szykujemy, razem z naszymi partnerami niespodziankę. Będzie to wydarzenie jakiego jeszcze w Polsce w tej formie nie było. Wkrótce poznacie więcej szczegółów. Mamy nadzieję, że lato będzie dla Was pełne niesamowitych wrażeń!

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl