Targi Christmasworld to niespotykana okazja, by w jednym miejscu i w przeciągu kilku dni zapoznać się z bogatą ofertą firm z całego świata. W targach Christmasworld, Ambiente oraz Creativeworld weźmie udział ponad 4,5 tys. wystawców, wśród których będą również firmy z Polski. Targi rozpoczynają się już w piątek, 26 stycznia, jest to więc ostatni moment by podjąć decyzję o odwiedzeniu tego niesamowitego wydarzenia!


Reklama

To niezwykłe wydarzenie przyciąga każdego roku tysiące wystawców i odwiedzających z różnych zakątków globu. Prezentowane są tu nie tylko najnowsze trendy związane z Bożym Narodzeniem, ale również innowacyjne produkty dekoracyjne na inne okazje. Targi stanowią nieocenione źródło inspiracji dla hurtowników, detalistów oraz projektantów, oferując niezliczone pomysły na aranżację przestrzeni.

Pozwól się zainspirować!

Targi Christmasworld to także przestrzeń dla nietuzinkowych pomysłów na dekoracje witryn sklepowych, zaskakujących innowacyjnymi koncepcjami. Główny nacisk targów Christmasworld kładziony jest na dekoracje dedykowane różnym okazjom – od wykwintnych bombek choinkowych i ozdób wielkanocnych, poprzez unikatowe świece, po dodatki na wszelkie okazje. Znajdziemy tu akcesoria florystyczne, ceramikę, dekoracje stołu, wstążki, świece, opakowania, dekoracje do domu i ogrodu oraz mnóstwo innych produktów zaprojektowanych zgodnie z przewidywanymi trendami. Bogaty wybór artykułów dekoracyjnych dla sektora detalicznego, w tym elementów oświetleniowych do domu i ogrodu, dopełniają całość, tworząc inspirujące doświadczenie dla zwiedzających.

Christmasworld 2024 – przydatne informacje

Termin: 26-30 stycznia 2024 r.

Godziny otwarcia:

  • Od 26.01 do 29.01 (piątek – poniedziałek): 9:00 – 18:00
  • 30.01 (wtorek): 9:00 – 17:00

Lokalizacja: Messe Frankfurt, Frankfurt, Niemcy

Bilety:

Najwygodniejszym sposobem na nabycie biletu jest zakup online na stronie www.visitortickets.messefrankfurt.com. Zakupiony bilet upoważnia do uczestnictwa nie tylko w Christmasworld, ale również w pozostałych dwóch wydarzeniach skupionych w ramach Home of Consumer Goods: Ambiente oraz Creativeworld. Jedna wejściówka obejmuje dostęp do wszystkich trzech wydarzeń.

Koszt biletów:

Bilet jednodniowy:

  • Zakup online: 28 euro
  • Zakup na miejscu: 37 euro
  • Zniżkowy (dla studentów, zakup na miejscu): 16 euro

Bilet na wszystkie dni targowe:

  • Zakup online: 52 euro
  • Zakup na miejscu: 69 euro

Wszystkie zakupione bilety obejmują darmowy transport publiczny do i z targów we Frankfurcie za pośrednictwem lokalnej sieci transportowej RMV. Usługa ta jest ważna wyłącznie przy posiadaniu wydrukowanego biletu i okazaniu dowodu tożsamości lub paszportu i uprawnia do korzystania z transportu publicznego.

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl