Finał Orkiestry za nami!

17/01/2017

Finał Orkiestry za nami! Można śmiało powiedzieć, że floryści wykonali kawał dobrej roboty: 150 bukietów, 10 kompozycji na stół i moc wianków, które zdobiły nie tylko nasze głowy, ale też innych gości studia TVN. Kwiaty prezentowały się wspaniale, jak zapewniali nas zgromadzeni w studio wolontariusze i goście Jurka Owsiaka.

Jaki efekt przyniósł Wielki Finał Orkiestry? Wstępny deklarowany wynik zbiórki to 62 mln 418 tys. zł. – taka informację podał Jurek Owsiak. Ostateczna wielkość zebranej kwoty będzie znana 8 marca. Możliwe, że Orkiestra pobije w tym roku rekord – na to liczymy!

Nasza akcja trwała dwa dni, od rana do nocy. Były to dwa niezwykle intensywne dni, spędzone w ciągłym ruchu. Dzięki wspaniałym emocjom, które nam towarzyszyły przez cały ten czas trudno było odczuwać zmęczenie…  Dla każdego z nas był to niezapomniany czas i już wyczekujemy kolejnej akcji „Floryści dla WOŚP”!

Zapraszamy do oglądnięcia pierwszej części zdjęć – poniżej. Kolejne pokażemy Wam już wkrótce!

Wsparli nas:

loga-magnus
logo-blanka
logo-passiflora
logo-vhv
logo-poczta-kwiatowa
logo-bastex
loga-johan-willemse
loga-pawel
O autorze
Forum Kwiatowe

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl