Sezon letnich kwiatów w pełnym rozkwicie, a my mamy dla Was wyjątkową okazję, by zanurzyć się w świecie magicznych kompozycji kwiatowych! Już dzisiaj, 25 lipca br., w godzinach 8.00 – 10.00, na Rynku Hurtowym Bronisze, w Hali Kwiatowej sektor A, odbędzie się wyjątkowy pokaz przygotowany przez utalentowaną florystkę – Weronikę Kwiatek-Bindę. Wydarzenie to stanowi część jej przygotowań do prestiżowego konkursu EuroSkills 2023 Gdańsk, który odbędzie się we wrześniu tego roku.


Reklama

Rynek Hurtowy Bronisze wspiera młode talenty!

Rynek Hurtowy Bronisze od zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom branży florystycznej – tym razem stawia na rozwój młodych talentów. Weronika Kwiatek-Binda, będąca jedyną reprezentantką Polski na Międzynarodowych Zawodach Umiejętności EuroSkills 2023 w Gdańsku, otrzymuje wsparcie w swoich przygotowaniach dzięki specjalnie zorganizowanym pokazom treningowym. Już dzisiaj można zobaczyć pierwszy z nich, ale jeśli akurat ten termin Wam nie odpowiada, nie martwcie się – możecie dołączyć do wydarzenia w późniejszym terminie: drugi pokaz treningowy Weroniki Kwiatek-Bindy na Rynku Hurtowym Bronisze odbędzie się 10 sierpnia. To doskonała okazja, aby z bliska zobaczyć, jak powstają niezwykłe aranżacje kwiatowe oraz jakie techniki i umiejętności wykorzystuje florystka. To także okazja by znaleźć inspiracje do własnych kompozycji.

EuroSkills 2023

EuroSkills to międzynarodowe zawody umiejętności branżowych organizowane od 2008 roku. Tegoroczna edycja odbędzie się po raz pierwszy w Polsce w Gdańsku w dniach 5-9 września br. w Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnym Amberexpo. Zawody odbędą się w 40 konkurencjach i weźmie w nich udział ponad 600 zawodników z 32 krajów! Weronika Kwiatek-Binda będzie reprezentować Polskę w kategorii florystyki, prezentując swoje zdolności w sztuce układania kwiatów przed międzynarodową publicznością. Rynek Hurtowy Bronisze jest jednym ze sponsorów zawodniczki.

Weronika Kwiatek-Binda
O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl