Letnie wydanie dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród – Flora

09/07/2015

Pogoda coraz ładniejsza, zachęca zarówno do imprez plenerowych, jak i do wyjścia na świeże powietrze np. aby zjeść obiad, czy spotkać się z przyjaciółmi na kolacji. Nie ma co ukrywać, że dla niektórych to sezon intensywnej pracy, bo wyjątkowo dużo ślubów odbywa się właśnie w wakacyjnych miesiącach. Pamiętajmy, że praca pracą, jednak warto znaleźć choć krótką chwilę, aby przy filiżance aromatycznej kawy złapać oddech i poszukać nowych inspiracji.

 

ndio03

praca: Małopolskie Centrum Edukacji Florystycznej

 

Wakacyjne wydanie dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród – Flora to porcja nietuzinkowych pomysłów i podpowiedzi jak wykorzystać kwiaty zarówno podczas uroczystości jak i w codziennym życiu. Tym razem głównym kwiatem, który pojawia się na każdej stronie jest róża. W dziale Raz, Dwa, Trzy jak zawsze zaprezentowano wiele pomysłów, które można wykorzystać przy różnych okazjach. Można podpatrzeć jak ubarwić stół, wykorzystując naczynia szklane, ceramiczne oraz zapoznać się z propozycjami bukietów, które można wręczyć np. na imieniny, czy urodziny.

Wiodącym materiałem jest róża w różnych aranżacjach. Floryści zaprezentowali jak udekorować stół, regał, komodę. Każda propozycja jest w innym kolorze oraz stylu, tak aby każdy odnalazł coś dla siebie. Propozycje są aranżowane zarówno na wykwintne przyjęcie, jak i na party w ogrodzie.

W okresie wakacyjnym nie mogło też zabraknąć trochę edukacji. Materiał, który powstał, krok po kroku pokazuje jak zadrutować roślinę. Rysunki techniczne oraz zdjęcia przykładowych bukietów z pewnością będą bardzo pomocne dla osób, które dopiero zaczynają wchodzić w świat florystyki.

W stałych działach Andrzej Dąbrowski – konsultant w biznesie florystycznym opowiada jak powinny wyglądać działania PR od początku istnienia kwiaciarni oraz jak reagować na tzw. czarny PR.

Ponadto relacje z egzaminów, imprez florystycznych oraz zapowiedź nadchodzących wydarzeń. Nowy numer można kupić w w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji – tel. 71 344-80-00.
Dla nowych prenumeratorów przewidzieliśmy wyjątkowe prezenty.

 

ndio02

prace: Kwitnące Horyzonty – Edukacja Florystyczna

 

ndio04

praca: Agnieszka Mitko-Kominek

 

ndio01

O autorze

Forum Kwiatowe

Dostarczamy treści dla florystów, właścicieli kwiaciarń i freelancerów. Masz coś do powiedzenia o florystyce i chcesz się tym podzielić z innymi miłośnikami kwiatów? Dowiedz się jak dołączyć do grona autorów. O autorach forumkwiatowe.pl